O mně

Jmenuji se Jana Bělíčková. Celý život pracuji s lidmi, dříve tedy v gastronomii.
Masáže mě zajímaly vždy (hlavně čínská medicína) a doba Covidu mě konečně rozhoupala k absolvování kurzu Masér ve zdravotnictví. Po absolvování tohoto kurzu v dubnu 2021 jsem nastoupila do lázní Luhačovice a na chvíli lázní Kostelec u Zlína,kde jsem pracovala jako masérka.
Lázeňství mi dalo hodně,už protože je to obrovská zkušenost a příležitost do začátku. 
Otevřít si svůj salón bez zkušeností bylo v tu dobu nereálné. V lázních se mi prostřídalo velké množství lidí s nejrůznějším zdravotním stavem. Za tuto zkušenost jsem velmi vděčná. 
Postupně si dodělávám doplňující masáže,některé po mně chtělo vedení lázní ( lymfodrenáže, masáž plosky chodidla s reflexními prvky, medová detoxikační masáž) a jiné mám ještě v plánu absolvovat.
Od května 2022 pracuji samostatně v salónu a funguju i jako mobilní masér,to už od prosince 2021.  
Svoji práci beru svědomitě,podstivě tak,aby se klient cítil příjemně a během masáže došlo k co největší úlevě od bolesti a zároveň se dostal do psychické,energetické pohody a odcházel spokojený s dobrým pocitem a rád se vracel.
Dnešní doba je bohužel jeden velký shon,kdy se honíme z nejrůznějších důvodů a zapomínáme o sebe pečovat. Tím vznikají problémy, které se projevují ať už tělesně či duševně. Proto nezapomínejte na sebe a přijďte si odpočinout,načerpat novou energii,sílu.
Ráda Vás přivítám.